Głośnik Bluetooth do 200 zł - cztery propozycje różnych marek

MuzykaGłośniki bezprzewodowe tanecznym krokiem weszły na rynek audio kilka lat temu. Ich ogromną zaletą jest to, że nie trzeba plątać się wśród kabli, żeby puścić ulubiony kawałek. Głośniki są przystosowane do tego, żeby zabierać je ze sobą w trasę lub na plenerową imprezę. Spora część jest mała i poręczna. Oczywiście, zdarzają się modele o większych rozmiarach i ciężarze, ale jest to rekompensowane jakością dźwięku, głośnością, mocą basu i innymi funkcjami.

Za 200 zł można kupić naprawdę dobry model głośnika. Listę czterech najbardziej polecanych modeli prezentują eksperci sklepu Neonet https://www.neonet.pl.

Klasyczny JBL GO

Mały i poręczny JBL GO sprawdzi się w niejednej sytuacji i przy niejednej piosence. Jego wymiary to raptem 68,3 mm x 82,7 mm x 30,8 mm, a waga 130 gramów. JBL GO może grać nieprzerwanie przez 5 godzin. Ma też zestaw głośnomówiący, który pozwoli Ci odebrać telefon bez przerywania puszczania z niego muzyki. JBL GO jest dostępny w wielu różnych kolorach - możesz wybrać taki, który najlepiej pasuje do Twojego stylu.

Uniwersalny JAM - HMDX JAM THRILL

Głośnik HMDX JAM THRILL połączy się z każdym urządzeniem posiadającym Bluetooth, niezależnie od tego, jakie oprogramowanie się na nim znajduje. Głośnik jest dość podłużny - ma 18 cm szerokości i 8 cm wysokości. Mimo tak dużych rozmiarów, nie jest ciężki - waży niecałe 400 gram. JAM może grać nieprzerwanie przez 6 godzin, jest też odporny na zachlapania.

MANTA SPK413BK SAN DIEGO - nie tylko Bluetooth

Głośnik MANTA SPK413BK SAN DIEGO jest o tyle fajnym urządzeniem, że posiada wejście na kartę SD. Oznacza to, że nie trzeba się koniecznie łączyć u rządzeniem za pośrednictwem Bluetooth. Urządzenie może też nie tylko odtwarzać zgrane pliki, ale samo z siebie służyć jako radio - w jego pamięci można zapisać nawet 20 stacji. Posiada w zestawie bezprzewodowy pilot, który ułatwi sterowanie urządzeniem. Głośnik może grać do sześciu godzin, ma też wbudowany pasywny woofer, który podkreśli basy.

MANTA SPK413BK SAN DIEGO jest dość dużym urządzeniem - ma 36,5 centymetrów długości. Mimo tak dużych rozmiarów, nadaje się również na plenerowe wypady. U góry znajduje się rączka, która sprawia, że transport jest wygodniejszy.

Mały i zręczny - SONY SRS-XB10

SONY SRS-XB10 to urządzenie do zadań specjalnych - zwłaszcza tych, które długo trwają. Jest niewielki, jego wysokość nie przekracza 9 centymetrów, a waga wynosi 260 gram. Mieści za to w sobie dużo mocy - głośnik może grać nawet do 16 godzin. Korzysta nie tylko z technologii Bluetooth, ale też NCF, co przekłada się na łatwiejsze i szybsze parowanie urządzeń. Bluetooth za to pozwala na utrzymanie połączenia w odległości do 10 metrów.

Ocena: 5.0

Komentarze