Digitalizacja procedur księgowych w ramach rozwiązań ERP

Digitalizacja procedur księgowychNagły paraliż wielu obszarów gospodarki, wywołany społeczną paniką oraz restrykcjami rządowymi - będących następstwem globalnej epidemii koronawirusa, uwidocznił niedoskonałość tradycyjnych form działalności.

Podmioty, których aktywność w dużej mierze opiera się na nowoczesnych rozwiązaniach IT, mają szansę wyjścia z tej patowej sytuacji obronną ręką. Podobną prawidłowość można zaobserwować w obszarze zarządzania przedsiębiorstwem. W momencie, gdy koordynacja kluczowych procesów w firmie, odbywa się za pośrednictwem innowacyjnych systemów ERP, łatwiej o zachowanie płynności zarządzania. Czynnik ludzki bywa zawodny, a tego typu zdarzenia, jak kryzys epidemiologiczny, dowodzą, że bywa też najsłabszym ogniwem strategicznych systemów w przedsiębiorstwie.

Efektywnym oprogramowaniem z gatunku Enterprise Resource Planning, które w obszarze księgowania - ma za zadanie odciążyć czynnik ludzki, jest Comarch ERP Optima. Minimalizacja ryzyka związanego z potencjalnym błędem człowieka, bezpośrednio przekłada się na oszczędność czasu i środków. Dzięki szybkiemu przetwarzaniu dokumentów finansowych, manager dysponuje pakietem niezbędnych i przede wszystkich aktualnych danych, co umożliwia mu podejmowanie najlepszych decyzji. Godną polecenia firmą, która zajmuje się m. in. wdrożeniami programu Comarch ERP Optima, jest działająca od lat eITC.online. Firma ta oferuje kompleksową usługę - w oparciu o praktyczne doświadczenia w księgowości, które łączy z doskonałą znajomością zagadnień z obszaru IT.

Dla kogo dedykowany jest produkt Comarch ERP Optima?

Oprogramowanie przeznaczone jest dla działów księgowych w średnich i małych firmach oraz mikroprzedsiębiorstwach, funkcjonujących w dowolnej branży. Comarch ERP Optima to jednak szczególnie użyteczne narzędzie dla usprawnienia pracy biur rachunkowych czy kancelarii podatkowych. Zbudowany jest z połączonych ze sobą modułów, które działają na wspólnej bazie danych. Aplikacja dostępna jest zarówno w wersji offline, jak i opcji obsługiwanej z poziomu aplikacji łączącej się z chmurą Comarch (księgowość w chmurze).

W czym pomoże Comarch ERP Optima?

Celem programu jest przyspieszenie księgowania za pomocą spersonalizowanych schematów i zintegrowanie wszystkich procesów oraz procedur rachunkowych w danej firmie. W rękach sprawnego operatora, modułowa aplikacja daje gwarancję płynnej i bezbłędnej pracy. Z pełnym pakietem funkcjonalności Comarch ERP Optima, można zapoznać się wchodząc na stronę partnera eITC.online, który z przyjemnością skonfiguruje i wdroży oprogramowanie, zgodnie z indywidualnymi potrzebami każdej firmy/biura.

Komentarze