Serwis Onet-u GamePlanet

GamePlanetSzukasz serwisu o grach? Uwaga, Onet-RAS Polska rusza z nowym serwisem. Znajdziesz na nim materiały dotyczące gier jak i same gry. Nie zależnie ile masz lat znajdziesz coś dla siebie. Świat wirtualny to kusząca propozycja jaką zaoferował nam Internet. Rozwój informatyki, technologii i robotyki umożliwia tworzenie coraz to nowszych produkcji, również serwisów. Co tym razem oferuje nam tajemny świat cyfrowy?

Wszyscy miłośnicy gier mogą zacierać ręce. Oto ruszył nowy serwis portalu onet, pod mało tajemniczą nazwą GamePlanet - w wolnym tłumaczeniu planeta gier.

O czym jest GamePlanet?

Wszyscy co znają grupę Onet-RAS Polska wiedzą, że jeśli wydają nowy serwis to znaczy, że musi się za tym kryć niezły interes, a co za tym idzie gratka dla miłośników. GamePlanet jest serwisem informacyjnym o grach, jak i serwisem oferującym gry. Najciekawsze jest to, że serwis będzie dostępny szerszemu gronu odbiorców, nie tylko Polakom. Onet stawia na międzynarodowość. Chcą przyciągnąć graczy z całego świata, w różnym wieku, różnej płci. Zdobycie wielu milionów unikalnych użytkowników da portalowi dodatkowy zastrzyk gotówki. Może pozwoli on na jeszcze jeden ciekawy serwis? Na pewno pozwoli to Polsce wybić się na rynku wirtualnego świata z serwisem o grach. Na razie znanymi tego typu serwisami, na świecie, są produkcje zagraniczne. Trzymajmy kciuki za Polaków. Miłośnicy gier będą mieli okazję do zrzeszenia się w jednym miejscu. Chyba przyznacie mi rację, że na polskim rynku informacyjnym brakowało serwisu, na tak dużą skalę, który oferowałby kompendium wiedzy na temat gier? Miejmy nadzieję, że serwis GamePlanet będzie się rozwijał w ciągu trwania na rynku internetowym.

Jakie gry na pewno się pojawią?

Osoby tworzące serwis chcą zbierać informacje z innych portali o grach i szybko wyprzedzić konkurencję. Za cel obrali między innymi, jak podają media, gryonline, nk, czy komputer świat. Inne treści to już autorskie produkcje video. Twórcy GamePlanet chcą również zamieszczać informacje o grach mobilnych i przeglądarkowych, również społecznościowych. Szykuje się wspaniałe kompendium wiedzy o grach. Wstępnie producenci ustalili, że będzie na pewno 200 gier. Klientów portalu określili różnorodnie, oznacza to, że każda grupa wiekowa ma potencjalnie znaleźć coś dla siebie. Media podają, że znajdą się takie tytuły jak: Wiejskie Życie, NCIS Hidden Crimes, World of Warships, Cut the Rope, Goodgames Empire, League of Angels. Przyznać trzeba, że przedział wiekowy w GamePlanet rzeczywiście różnorodny. Wyróżnić można Wiejskie Życie - grę opartą na symulacji życia na wsi, której przedział wiekowy oscyluje pomiędzy podstawówką a całym okresem życia człowieka, czy League of Angels przeznaczone raczej dla starszej młodzieży i ludzi dorosłych. Wymienione gry wzbudzają ciekawość, kto z miłośników Goodgames chciałby zagrać w jednym miejscu z kilka gier? Trzymajmy kciuki za produkcję i innowacje następujące w polskiej sferze informacyjnej o grach. Miejmy nadzieję, że onet-RAS Polska nie ograniczy się to wymienionych tytułów, a planowane 200 gier przerodzi się w większy wymiar kompendium o grach. Ciekawym zabiegiem jest połączenie typów gier. To będą gry nie tylko stacjonarne, dostępne w internecie, szerzej znane jako przeglądarkowe, ale również planowane są opisy gier aplikacji na platformę android, czy inne gry mobilne na na przykład tablet. Rzeczywiście zdaje się to być innowacyjny pomysł.

Co jeszcze oprócz gier?

Onet szykuje dla swoich odbiorców liczne konkursy, promocje i tego typu unikalne oferty. Platforma onetu nie ogranicza się tylko do wpisów redakcyjnych, zamiarem serwisu GamePlanet będzie również promowanie treści wideo, takich jak streaming live czy materiały zamieszczane na youtube. Ta innowacja wkroczy niebawem do wirtualnej rzeczywistości. Oferta onetu GamePlanet brzmi atrakcyjnie. Miejmy nadzieję, że innowacyjny pomysł znanego polskiego portalu spotka się z aprobatą w zagranicznym, wirtualnym, jak i prawdziwym, świecie. Kuszący świat gier, kuszący świat wirtualnych uniesień, został wzbogacony o nowy serwis, który już teraz zdaje się wciągać miłośników gier. Planeta gier niedługo stanie się otwarta dla użytkowników.

Użytkownicy jako Polacy mogą trzymać kciuki za serwis GamePlanet. Oferta nie dość, że brzmi atrakcyjnie, to już teraz określa konkretne informacje na temat tego, co będzie w przyszłości. Świat gier wirtualnych to doskonała okazja do zarobku. Trzeba przyznać, że zarządzający portalem Onet-RAS Polska mają głowę na karku. Przedstawione w ofercie gry wzbudzają nie tylko ciekawość użytkowników w każdym wieku ale również sympatię, są znane i lubiane, popularność ich wzrasta z roku na rok. Serwis GamePlanet ma ogromny potencjał. Innowacyjna forma, nowe rozwiązania. Świat współczesny zmierza do słuchania obrazów. Dlatego zapowiadana forma wideo, jawi się tak atrakcyjnie. Wartościowe treści zawsze znajdą odbiorców. Informatyczne innowacje GamePlanet w połączeniu z rozrywką to jest to czego często szukają ludzie, a z całą pewnością gracze. Tak więc graczu, czeka cię miłe zaskoczenie, w ręce joysticki to znaczy klawiatury. Twórcom życzymy udanego startu w wirtualnym świecie zagranicznym.

Komentarze