Blog

YouTube dla dzieci. Jak kontrolować wyświetlanie filmów?

YouTube dla dzieciKontrola rodzicielska to bardzo ważny element wychowania młodego internauty, który zaczyna stawiać pierwsze kroki w świecie mediów społecznościowych, takich jak YouTube czy Facebook. Podpowiadamy, co może zrobić rodzic, który chce, aby jego dziecko oglądało w internecie treści dostosowane do jego wieku.

Więcej…

   

Ślub z nowej perspektywy - czyli nagrywanie wesel dronem

Nagrywanie wesel dronemBranża wideofilmowania rozwija się bardzo dynamicznie i tym samym oferuje młodym parom coraz to więcej możliwości. Przy współczesnych technologiach i profesjonalnym zapleczu technicznym, film weselny nabiera całkiem nowego wymiaru.

Więcej…

   

Koszulka termoaktywna a rashguard

Sztuki walkiNowoczesne tkaniny syntetyczne zrewolucjonizowały rynek odzieży dedykowanej dla sportowców. Dzięki unikalnym właściwościom, odzież produkowana z tego typu materiałów posiada zdolność do szybkiego odprowadzania nadmiaru wilgoci z powierzchni skóry na zewnątrz tkaniny i jej odparowania. Sportowiec używający takiej odzieży ma wrażenie, że mniej lub w ogóle się nie poci. W rzeczywistości poci się tak samo jak w innej odzieży, jedyna różnica polega na tym, że nie czuje wilgoci na powierzchni swojej skóry. Ta szybko wchłaniana jest przez tkaninę i odparowywana na zewnątrz.

Więcej…