Informatyzacja

Jak założyć sklep internetowy?

Założenie sklepu internetowegoZałożenie sklepu internetowego jest prostsze niż Ci się wydaje! Rozwój rozwiązań dostępnych na rynku e-commerce pozwoli Ci rozpocząć sprzedaż w kilka chwil - bez konieczności zgłębiania wiedzy informatycznej, bez budowania hali magazynowej i dbania o zatowarowanie, a nawet bez prowadzenia działalności gospodarczej!

Więcej…

 

Czy fotograf powinien zainwestować w porządnego laptopa?

Laptop dla fotografaW pracy fotografa najważniejszy jest profesjonalny sprzęt tj. aparat. Trudno jednak wyobrazić sobie pracę w tym zawodzie bez odpowiedniego komputera. Jest on równie istotny, jak sam aparat. To właśnie tam przechowywane i obrabiane będą zdjęcia.

Zaawansowane programy graficzne wymagają natomiast odpowiednich podzespołów, aby poprawnie działały.

Więcej…

   

Dobry i bezpieczny router - jak go wybrać?

Dobry routerW obecnych czasach komputer jest nośnikiem większości ważnych danych i informacji. Niezabezpieczona sieć WiFi powoduje, że niemal każdy może z powodzeniem mieć do nich dostęp: do kont bankowych, dokumentów, poufnych danych, zdjęć... Można temu zapobiec kupując bezpieczny router, oraz stosując się do kilku podstawowych zasad, dzięki którym nasz sprzęt nie będzie otwartą bramą dla cyberprzestępczości.

Więcej…

 

Innowacje, które zdobywają rynek bankowości

Innowacje w bankowościMiara postępu w bankowości równa się coraz powszechniejszemu dostępowi do pieniędzy.

Innowacyjne rozwiązania jak karta z wyświetlaczem, czy pożyczka z bankomatu świadczą o tym w którą stronę idą najnowsze produkty.

Więcej…