Blog

Zarządzanie kontem w nju - poznaj krótkie kody USSD

Zarządzanie kontemKody USSD to wygodny i szybki sposób darmowego zarządzania kontem i usługami od operatorów. Tym razem sprawdziliśmy, jak możesz wykorzystać krótkie kody w nju mobile na kartę.

Więcej…

   

Genetyka - co możemy odziedziczyć po przodkach

GenetykaNależy mieć świadomość, że ludzie dziedziczą niektóre cechy wyglądu, z czego wynika choćby częste podobieństwo dzieci do rodziców. Do uwarunkowanych genetycznie cech należą na przykład kolor włosów, kolor oczu, wzrost potomka, jego karnacja czy nawet skłonność do powstawania zmarszczek. Proces dziedziczenia aspektów związanych z wyglądem dla wielu osób jest jednak niejasny, dlatego warto zapoznać się z przyczynami takiego stanu rzeczy.

Więcej…

   

Tajemnice natury, czyli czym jest błyskawica?

BłyskawicaCoraz cieplejsze dni witają nas każdego ranka. To tylko kwestia czasu nim wiosna zacznie się na dobre, by później przejść w słoneczne i upalne lato, które zaowocuje licznymi burzami, upstrzonymi malowniczymi wyładowaniami elektrycznymi. Błyskawica to jeden z tych elementów natury, który jest tylko po części opanowany przez człowieka - wyłącznie pod względem wiedzy merytorycznej na jej temat.

Więcej…