Blog

Serwis Onet-u GamePlanet

GamePlanetSzukasz serwisu o grach? Uwaga, Onet-RAS Polska rusza z nowym serwisem. Znajdziesz na nim materiały dotyczące gier jak i same gry. Nie zależnie ile masz lat znajdziesz coś dla siebie. Świat wirtualny to kusząca propozycja jaką zaoferował nam Internet. Rozwój informatyki, technologii i robotyki umożliwia tworzenie coraz to nowszych produkcji, również serwisów. Co tym razem oferuje nam tajemny świat cyfrowy?

Więcej…

   

Żuraw wieżowy - co powinieneś wiedzieć, zanim zdecydujesz się na kurs?

Żuraw wieżowyPosiadanie uprawnień na żurawie wieżowe jest dość elitarną umiejętnością. I choć w Polsce jest mnóstwo różnych placów budowy, to nie ma co ukrywać - wśród budowlańców nie są to uprawnienia aż tak popularne. Zanim więc ochoczo wybierzesz się na kurs, poznaj kilka ważnych informacji na jego temat. Uzbrojony w taką wiedzę, będziesz mógł z powodzeniem rozpocząć szkolenie w zakresie obsługi żurawia wieżowego.

Więcej…

   

Bezrobocie - wybrane aspekty problemowe w Polsce

BezrobocieWalka z groźnymi dla społeczeństwa demokratycznego zjawiskami to przede wszystkim walka z bezrobociem, stopa bezrobocia często jest wykorzystywana przy wielu międzynarodowych badaniach i jak one wskazują, może faktycznie różnicować społeczeństwo, wysokie i długotrwałe bezrobocie na pewnych obszarach pociąga za sobą także inne przykre dla ogółu społeczeństwa konsekwencje.

Więcej…