Nowoczesne rozwiązania dla oczyszczalni ścieków

Oczyszczalnia ściekówPrzedsiębiorstwo INTER TECH L.K. specjalizuje się w projektowaniu oraz montażu kompleksowych rozwiązań dla przemysłu oraz oczyszczalni ścieków. Jest to profesjonalny dostawca części, maszyn, urządzeń, a nawet całych systemów.

Ponadto, firma oferuje fachowe usługi inżynierskie, technologiczne, montażu/demontażu, a także serwisu. Ponad dwudziestoletnie doświadczenia, a także szeroki zakres wiedzy sprawiły, że z usług skorzystało już wiele oczyszczalni ścieków oraz firm z przemysłu m.in. spożywczego, przetwórstwa zwierząt, przetwórstwa warzywno-owocowego, mleczarskiego, papierniczego, lakierniczego, kopalni, elektrowni, a także wielu innych.

Świadczone usługi wyróżniają się pełną fachowością, a także terminowością. Każde zlecenie traktowane jest w sposób indywidualny, tak aby poświęcić klientowi maksimum uwagi. Prace wykonywane są przez doświadczonych i wykwalifikowanych ekspertów. Klient może liczyć na wsparcie ekspertów przez cały okres współpracy. Ponadto, w przypadku niespodziewanej awarii pomoc nadejdzie tak szybko, jak to tylko możliwe. Na pierwszym miejscu jest zadowolenie klienta, a wykonywane usługi dostosowywane są do jego potrzeb oraz preferencji. Dużą zaletą są również korzystnie niskie ceny. Nawiązując współpracę długofalową można otrzymać nie tylko atrakcyjne zniżki, ale również dogodne warunki współpracy.

Stacja zlewna IT2010/100/1

Firma posiada w swojej ofercie stację zlewną typu IT2010/100/1. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które służy do bezobsługowego przyjmowania ścieków dowożonych samochodami asenizacyjnymi. Proponowana stacja zlewna zgodna jest z obowiązującymi normami. W ramach świadczonych usług może zostać wykonana zabudowa stacji zlewnej w dowolnie wybranym miejscu (łączność bezprzewodowa). Może ona zostać wykonana ze stali malowanej proszkowo lub ze stali nierdzewnej. Dodatkowo, system sterowania może zostać zaprogramowany w taki sposób, aby niepowołane osoby nie mogły dokonać dowozu ścieków. Firma oferuje również kompleksową rozbudowę stacji zlewnej o nowe elementy, a także urządzenia, które zwiększają jej funkcjonalność. Można stosować je zarówno dodatkowo, jak i zamiennie. Istnieje opcja wyposażenia stacji zlewnej w niezależne podtrzymanie napięcia-UPS oraz moduł sygnalizujący (w dowolne miejsce) o braku zasilania.

Stacja zlewna - http://intech.com.pl/stacje-zlewcze.html

Jeśli potrzebne jest dodatkowe zabezpieczenie przed wejściem niepowołanych osób, zaleca się wykonanie dodatkowych zmian w systemie. Dzięki temu za każdym razem, gdy na stację wejdzie niepożądana osoba, zostanie wysłany sygnał ostrzegający o zdarzeniu. Klient ma do wyboru rozszerzoną wersję sterowania (GPRS + klawiatura, a także serwisowa wersja aplikacji ASK) lub standardową wersję. Dostarczana klawiatura QWERTY zwiększa komfort użytkowania, a także przyspiesz pracę. Wykona jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest odporna na różnego typu uszkodzenia mechaniczne, czy też spowodowane negatywnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Moduł GPRS powala na stały monitoring pracy stacji zlewnej przez serwis producenta oraz osoby wskazane przez użytkownika. Dodatkowo przez cały okres użytkowania otrzymuje się zdalną aktualizację oprogramowania zupełnie za darmo.

Oferowana stacja zlewna jest połączeniem najnowocześniejszych technologii, niezawodnego działania, a także korzystnej ceny. Klient może liczyć na fachowe doradztwo ekspertów, a także krótki czas realizacji zlecenia. Szereg różnorodnych opcji dodatkowych sprawia, że każdy może przystosować system do swoich wymagań.

Przedsiębiorstwo nie tylko dostarcza niezbędne elementy i obiekty, ale również sprowadza części zamienne, czy też części na specjalne życzenie klienta. Wszystko po to, aby wykonana stacja zlewna była w stu procentach dostosowana do panujących warunków pracy. Firma zajmuje się fachowym montażem oraz rozruchem systemu i urządzeń. Klient może również liczyć na pomoc w nauce obsługi. W ramach usług zostaje świadczony także serwis całego sytemu, urządzeń, czy też poszczególnych elementów. Prace wykonywane są sprawnie i fachowo, niemal natychmiast po zgłoszeniu problemu.

INTER TECH L.K.

Komentarze